» » «Масляну гуляємо – весну зустрічаєм!»

«Масляну гуляємо – весну зустрічаєм!»

Весело, з піснями, танцями, народними обрядами провели Зиму та зустріли Весну жителі Сновщини. Незважаючи на те, що погода показала свої примхи у вигляді дощу, частково дійство було перенесено в приміщення будинку культури. Однак це не стало на заваді традиційним веселощам та розвагам. Тим паче,  згідно народних прикмет, негода на Масляну  –  до теплої весни та хорошого врожайного року.

Пригощали всіх гостей різноманітними смачними млинцями хлібосольні працівниці Сновської ЦБС, завзяті та талановиті майстрині Сновщини,  невтомні господарочки любительських об’єднаних  клубних установ (Сновський БК,  Хотуницький БК, Камський с/к, Староруднянський с/к, Кучинівський с/к, Сновський будинок культури, Зарічанський с/к).

Розділили святковий настрій та скоштували ароматних млинців і керівники громади.

Працівники Сновського будинку культури, народні аматорські колективи «Спадщина», «Калина», «Світлячок»  підготували святкову програму «Масляну гуляємо – весну зустрічаєм!», в якій були представлені пісні,  конкурси та розваги. Піднесений настрій забезпечив присутнім виступ духового оркестру музичної школи ім. Н.Рахліна.

Родзинкою свята стало спалення солом’яного опудала – символу Зими, разом з яким нехай нас полишають усі негаразди та проблеми, залишаючи надію на весняне оновлення, цвітіння та любов.

 

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

 

 

 

Leave a Reply