» » Медична галузь Сновщини отримала нові меблі від Програми DOBRE

Медична галузь Сновщини отримала нові меблі від Програми DOBRE

У рамках співпраці з Програмою #DOBRE продовжується реалізація «Плану покращення медичних послуг на 2021 – 2026 рр.». Не зважаючи на складні часи, завдяки допомозі партнерів медична галузь Сновської громади отримує таку важливу і необхідну для нас допомогу та продовжує розвиватися і вдосконалюватись.

Днями завершилася поставка меблів для первинної та вторинної ланок медицини Сновщини. Отриманий вантаж  надасть змогу переобладнати сучасними меблями кабінети сімейних лікарів, педіатрів, маніпуляційні та інші кабінети Сновського центру первинної медичної допомоги, а також підвищити комфорт перебування  в стаціонарних відділеннях шляхом заміни частини лікарняних ліжок в Сновській центральній районній лікарні.

Наступним кроком плідної співпраці стане поставка медичного обладнання, яке покращить якість діагностики та лікування пацієнтів та спростить, і так нелегку, працю медичного персоналу.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради