» » Лікарі інформують

Лікарі інформують


За інформацією генерального директора КНП «Сновська ЦРЛ» Миколи Куценка хворі поступають з різними захворюваннями у плановому та екстреному порядку.

Що ж стосується захворюваності на коронавірусну інфекцію, то  було проведено три швидких тести на COVID-19. Додатково взято проби у двох осіб  для лабораторного обстеження в м. Чернігів. Результати в усіх випадках негативні.

Головний  лікар КНП «Сновський  ЦПМД» Олена Шарпан повідомила, що у звʼязку з карантином рівень захворюваності на ГРВІ в нашій громаді знизився.

Протягом  минулого тижня за медичною допомогою звернулось 49 осіб, з них 15 дітей та 34 дорослих (в т.ч. 29 осіб працездатного віку).

Під наглядом сімейних лікарів  знаходиться 19  осіб, що повернулися із – за кордону. Вони знаходяться на самоізоляції, дотримуючись встановлених правил.

Спільними зусиллями ми можемо не допустити поширення коронавірусу в громаді. Медичні працівники закликають всіх бути уважними до свого здоров’я, не забувати про особисту гігієну та заходи профілактики захворювань.