» » Мери за економічне зростання

Мери за економічне зростання

В квітні 2020 року Сновська міська рада долучилась до Європейської Ініціативи «Мери за економічне зростання» шляхом підписання угоди про членство. При цьому міською радою були прийняті зобов’язання зі здійснення ряду заходів для забезпечення сталого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Суть Ініціативи полягає в наданні підтримки мерам і муніципалітетам країн Східного партнерства та у сприянні тому, щоб вони ставали активними провідниками місцевого економічного зростання і у створенні робочих місць.

Для досягнення цілей Ініціативи і написання Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ місцева влада об’єднала свої зусилля з приватним сектором, організаціями громадського суспільства, а також з активними та небайдужими жителями громади.

На початковому етапі процесу розробки Плану МЕР було проведено ретельне дослідження та детальний аналіз стану розвитку усіх сфер діяльності  громади, а також аналіз поточної ситуації в господарському секторі та особливості місцевої економіки.

Для розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської об`єднаної територіальної громади розпорядженням міського голови  було створено Комітет стратегічного планування економічного розвитку Сновської міської ради з числа працівників органу місцевого самоврядування, виконуючих обов`язки старост, депутатів міської ради, керівників підприємств, приватних підприємців, представників громадських організацій.

Перше підготовче засідання Комітету стратегічного планування відбулось 17 червня 2020 р., на якому його члени ознайомились з методологією процесу розробки Плану, обговорили та затвердили робочий план на весь період роботи, визначили обсяги необхідної інформації та її джерела.

Мета Плану полягає у вирішенні спільних проблем жителів громади та реалізації завдань щодо економічного зростання, підвищення конкурентоспроможності, інвестиційної привабливості, якості життя в громаді через ефективне використання ресурсів та реалізації спільних інтересів влади, громади та бізнесу.

Наявність Плану зокрема надасть можливість зробити все задля належних умов для ведення бізнесу, створення нових робочих місць, наповнення бюджету громади.

На даний час триває активна фаза виготовлення Плану: збір, обробка та аналіз інформації різних сфер життєдіяльності громади.

Після розробки Плану, він буде наданий на експертизу до Секретаріату Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання». Вразі виконання зобов’язань наша громада буде представлена активним донорам та буде мати доступ до грантів на розвиток та підтримку бізнесу.

Тож Сновська міська рада запрошує представників бізнесу, приватних підприємців, громадські організації та активних жителів громади долучитися до розробки Плану місцевого економічного розвитку Сновської ОТГ.

Пропозиції та зауваження прохання надавати до відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

Відділ економічного розвитку та інвестицій міської ради