» » Мінній безпеці навчали жителів Тихоновицького старостату

Мінній безпеці навчали жителів Тихоновицького старостату

В останній день жовтня відбулася  інформаційна зустріч з жителями прикордонного Тихоновицького  старостату. Погода була сонячна і тепла, тож завідувач сектору з питань праці та надзвичайних ситуацій Марія Єфименко, начальник відділу інформвідділу Лариса Мартиненко та представник ДСНС Дмитро Гавриленко провели з сільчанами профілактично-роз`яснювальну бесіду щодо мінної безпеки просто неба. Зібрав людей староста Анатолій Бондаренко.

Представники міської ради вкотре нагадали про заборону на прикордонні ходити до лісу, про загрозу, яку несуть заміновані території та снаряди, які не вибухнули. Дмитро Гавриленко навів факти, коли нехтуючи правилами безпеки люди через міни  втрачали кінцівки або й взагалі – життя.

«Ви живете поряд із ворогом, від якого можна очікувати що завгодно. Сьогодні, наприклад, ці дороги чи поле було безпечними, а вночі з безпілотника російські окупанти могли скинути касетні снаряди і замінувати територію, – зауважила Марія Єфименко. – Якщо ви виявили небезпечний предмет – негайно повідомте служби «101»,  «102» або старосту про вибухівку. Ніколи не намагайтеся її знешкодити самі!»

Виїзна група роздала жителям старостату інформаційні листівки та календарі на 2024 рік із зображенням протипіхотних і протитанкових мін, щоб кожен зміг наочно вивчати, як вони виглядають. Залишили також календарі в магазинах, та в адмінприміщеннях с. Іванівка та с.Тихоновичі. І наголошували, щоб вчилися мінній безпеці самі та вчили своїх дітей і онуків.

Інформаційна кампанія з мінної безпеки у Сновській громаді стала можливою за підтримки  PROSTO та SALAR International

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради