» » «Міс-Літо – 2021»

«Міс-Літо – 2021»

Безліч вболівальників зібралися в залі Сновського Будинку культури, адже за прекрасне звання «Міс-Літо – 2021» змагалися 8 красунь Сновщини: Яна Пахолкіна, Маргарита Мельник, Катерина Митус, Анна Ковальова, Дарина Роговенко, Яніна Васько, Єва Щербакова та Діана Павловська.

2 години промайнули непомітно, конкурси між дівчатами чергувалися з виступами талантів Сновщини.

Кожна дівчина була найкраща в певній номінації. Як не важко було журі визначитися з переможницями, але все ж таки місця розподілилися наступним чином:

Міс-Літо – 2021  ­виборола Діана Павловська,

І віце-міс – Яна Пахолкіна,

ІІ віце-міс –  Маргарита Мельник.

Приз глядацьких симпатій (онлайн) здобула  Дарина Роговенко.

Конкурс відбувся завдяки фінансової підтримки Сновської міської ради, депутата обласної ради Олександра Якубіна, депутата міської ради Наталії Добненко, директора ПСП «Сновський» Сергія Скоробагатька, міського споживчого товариства (керівник Олександр Науменко), КП «Будматеріали» (директор Людмила Пятківська) та приватного підприємця Юрія Гаврильця.

Але на цьому заходи, присвячені Дню молоді та Дню Конституції України, не закінчилися. У фойє Будинку культури присутні мали змогу насолодитися виступом джазового духового ансамблю «Snovsk Brothers», а о 9-ій годині вечора розпочалася святкова дискотека.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю