» » Міська рада надає за рахунок місцевого бюджету матеріальну підтримку лікарям, які працевлаштовуються у медичні заклади Сновщини

Міська рада надає за рахунок місцевого бюджету матеріальну підтримку лікарям, які працевлаштовуються у медичні заклади Сновщини

З метою покращення медичного обслуговування населення громади міська рада за рахунок місцевого бюджету надає матеріальну підтримку лікарям, які приїжджають працювати на Сновщину.

Зокрема,  прийнята і діє Програма місцевих стимулів для медичних працівників Сновської громади, якою передбачена виплата  додаткової  заохочувальної  надбавки в розмірі 50% посадового окладу  щомісячно протягом першого року роботи молодим  лікарям. Також надається одноразова матеріальна допомога для будівництва, ремонту чи реконструкції житла лікарям, які проживають та працюють в сільській місцевості. Цією ж Програмою затверджена одноразова виплата у розмірі 100 тис. грн новопризначеним молодим лікарям,  які мають пропрацювати у медичному закладі Сновської територіальної громади не менше 5 років, про що складається розписка. Нещодавно таку суму було виплачено молодому спеціалісту, який розпочав працювати у ЦРЛ.

Лікарям,  які уклали контракт з медичними закладами Сновщини не менше ніж на 10 років, надається житло відповідно до прийнятої Програми забезпечення житлом лікарів Сновської територіальної громади. У міській раді зараз на розгляді знаходиться заява від молодого лікаря щодо придбання йому житла.

Також діє Комплексна програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги,  на яку в міському бюджеті на цей рік передбачено 702 тис. грн. Завдяки цій програмі здійснюються дофінансування до заробітної плати медичним працівникам на селі та здійснюються закупівлі  медикаментів та  перев’язувальних матеріалів для сільських фельдшерських пунктів і амбулаторій. Це дало можливість зберегти мережу сільських медичних закладів у громаді і не закривати їх.

Тож запрошуємо на постійну роботу спеціалістів-медиків до Сновської громади!