» » Міський голова Олександр Медведьов оприлюднив декларацію про доходи за 2023 рік

Міський голова Олександр Медведьов оприлюднив декларацію про доходи за 2023 рік

У декларації за 2023 рік Олександр Медведьов вказав, що заробітна плата, отримана за основним місцем роботи у міській раді, за рік склала 681 164 гривень з урахуванням податків.

Якщо вирахувати з цієї суми податки, одноразову допомогу на оздоровлення, та відпускні за січень 2024 року, які були нараховані й виплачені у грудні,  то в середньому зарплата голови громади “на руки” становила близько 40 тисяч щомісячно. У порівнянні з мінімальною заплатою то це може й багато. А в порівнянні із зарплатою інших посадових осіб його рівня, то вона практично однакова у всіх.

Щодо оприлюдненої інформації про місячну зарплату у 112 тисяч гривень, то  така виплата була у грудні місяці і в цю суму увійшли три нарахування: зарплата за грудень 2023, відпускні за січень 2024 та одноразова матеріальна допомога на оздоровлення, яку отримали всі працівники установ, що фінансуються з бюджету громади.

Відповідно до декларації у власності міського голови є також автомобіль ЗАЗ «DAEWOO»  2003 р.в., земельна ділянка на території Загребельної Слободи площею 20 000 м2, однокімнатна квартира у Сновську площею 35,9 м2 та 20% права власності на ще одну квартиру у Сновську загальною площею 90,5 м2. Пенсії за 2023 рік міський голова задекларував  84 443 грн.

Нагадаємо, що умови оплати праці посадових осіб визначаються Кабінетом Міністрів України. Відповідно до постанови КМУ від 09.03.2006 №268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів», заробітна плата посадових осіб органів місцевого самоврядування складається з посадових окладів, доплати за ранг, надбавки за вислугу років та інших виплат.

Тож чим більше людина пропрацювала на державній службі, тим вища в неї зарплата.

З доходами всіх посадовців органів місцевого самоврядування, державних установ та депутатів можна ознайомитися на сайті Єдиному державному реєстрі декларацій. https://public.nazk.gov.ua/