» » Міський голова Олександр Медведьов побував на зустрічі з представниками профспілкової організації освітян громади

Міський голова Олександр Медведьов побував на зустрічі з представниками профспілкової організації освітян громади

У п’ятницю відбулася звітно-виборча конференція профспілкової організації Сновської ОТГ профспілки працівників освіти і науки України, яка пройшла на подвір’ї Станції юних техніків з дотриманням всіх вимог карантину.

Міський голова Олександр Медведьов перед початком зібрання привітав працівників освіти з Днем позашкілля та Днем дошкілля, побажав їм наснаги, добробуту й нових успіхів у виховані підростаючого покоління та відповів на запитання присутніх.

Керівник громади за багаторічну сумлінну працю вручив Почесну грамоту голові первинної профспілкової організації Сновської ОТГ профспілки працівників освіти і науки України Костянтину Васильовичу  Шевченку та грамоту Верховної Ради з нагрудним знаком директору гімназії Олександру В’ячеславовичу Щербині.

Участь у конференці взяла голова обласної профспілкової організації Тетяна Матвеєва та начальник управління освіти, сімї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко.

Новим головою первинної профспілкової організації Сновської ОТГ профспілки працівників освіти і науки України на зібранні було обрано Олександра Щербину.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи  та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради