» » Міський голова Олександр Медведьов провів чергове 39 засідання виконавчого комітету

Міський голова Олександр Медведьов провів чергове 39 засідання виконавчого комітету

На розгляд членів виконкому було винесено 16 проектів рішень.

Низка питань стосувалась соціально-економічного розвитку громади, з приводу яких ґрунтовні роз’яснення надала Ганна Гукун, начальнику відділу економічного розвитку та інвестицій міської ради.

З метою повного використання коштів субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад членами виконкому погоджено зміни до переліку проектів, які планується фінансувати у 2019 році за рахунок цієї субвенції, а саме зекономлені по проектах кошти вирішено направити на збільшення фінансування реконструкції їдальні Сновської гімназії.

Рішенням виконкому направлено з міського бюджету із коштів, запланованих на розвиток підприємництва на 2019 рік, 18 тис. грн.  для відшкодування транспортних витрат приватним підприємцям за торгівельне обслуговування віддалених та малонаселених пунктів. Ці кошти будуть направлені підприємцям для торгівельного обслуговування населення сіл Лука, Софіївка, Глибой Ріг, Млинок, Руда, Щокоть, Радвине, Слава, Шкробове.

З питання «Про припинення надання послуги гарячого водопостачання» виступив начальник Сновської дільниці ПАТ «Облтеплкомуненерго» Олександр Грабовський. Згідно чинного законодавства мешканці багатоповерхівок за власний рахунок повинні встановити окремі лічильники за використання централізованого водопостачання гарячої води. Тому від громадян, які проживають в цих будинках, надійшли колективні звернення на відключення від мережі централізованого водопостачання гарячої води.

Загалом питання стосувались життєдіяльності громади та нагальних потреб громадян. Зокрема, це затвердження форм розрахунків для централізованого водопостачання, водовідведення та поводження з побутовими відходами; визначення виконавця послуг з вивезення рідких побутових відходів, дозвіл на обрізку дерев, постановку на квартирний облік, надання матеріальної допомоги, тощо. Питання додаткових роз’яснень не потребували, всі рішення були прийняті одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

 

Leave a Reply