» » Міський голова Олександр Медведьов привітав дітей з Днем захисту дітей

Міський голова Олександр Медведьов привітав дітей з Днем захисту дітей

У перший літній день традиційно відзначається День захисту дітей. Міський голова Олександр Медведьов  та начальник Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради Олена Коваленко у залі засідань міської ради привітали дітей з прийомних сімей та будинку сімейного типу зі святом і вручили їм солодкі подарунки.

Керівники громади побажали дітям і їхнім батькам мирного неба, сонячного тепла, здоров’я, родинного затишку і гарно провести літні канікули. Вони запросили дітей провести весело цей день, взявши участь у розвагах, які організовує  Сновський будинок культури.

Як розповіла Світлана Лихошерст, начальник служби у справах дітей Управління освіти, сім`ї, молоді та спорту міської ради,  на території Сновської громади діє 4 прийомні сім`ї (одна з них проживає у селі, а три – у місті), у яких виховується 9 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. У дитячом будинку сімейного типу Куценків нині виховується 7 діток. А загалом на Сновщині налічується 54 статусні дитини і 47 дітей, які  на сьогоднішній день опинилися в складних життєвих обставинах. Всіма ними опікується служби у справах дітей.

Мирного неба і щасливого дитинства всім діткам громади!

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю