» » Міський голова Олександр Медведьов взяв участь у звітно-виборчій конференції ради районної організації ветеранів

Міський голова Олександр Медведьов взяв участь у звітно-виборчій конференції ради районної організації ветеранів

31 жовтня члени ради Сновської районної організації ветеранів зібрались,  щоб заслухати звіт голови організації Людмили Кравець за 2015-2019 роки, визначити основні напрямки діяльності районної та первинних ветеранських організацій району на наступний звітний період, обрати голову, президію та членів ради районної організації ветеранів.

На захід були запрошені міський голова Олександр Медведьов, голова районної ради Ніна Кухаренко, представники Пенсійного фонду України та Управління освіти сімʼї, молоді та спорту міської ради Наталія Васько та Наталія Авдєєнко, в.о.старости с.Хотуничі Микола Бондар.

З доповіддю перед присутніми виступив заступник голови-відповідальний секретар районної організації ветеранів Віктор Кравець. Насамперед він зазначив, Сновська районна організація ветеранів налічує близько 6,8 тис. чоловік (а це третина населення нашого району), які об’єднані  в 48 первинних ветеранських організацій: 24 – міські та 24 – сільські. До ради ветеранів входять 35 членів, президія у складі 9 чоловік та ревізійна комісія – 3 чоловіки. За звітний період було проведено 8 пленумів, 40 засідань президії та 9 круглих столів. Окрім того, звітували і голови первинних організацій, комітетів, комісій та центрів ради ветеранів.

Районна ветеранська організація тісно співпрацює з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та іншими установами і організаціями громади різних форм власності. Протягом звітного періоду ветеранський актив постійно приймав участь у урочистих, святкових та визначних державних заходах. Напередодні свята Дня Перемоги члени президії ради ветеранів спільно з керівниками міської та районної рад, райдержадміністрації, райвійськкомату, Пенсійного фонду, управління соціального захисту, отцем Павлом відвідали на дому учасників війни, привітали зі святом та вручили продуктові набори.

Значну роль ветерани відіграють і у патріотичному вихованні молодого покоління. Так, у навчальних закладах громади проводилися уроки мужності, присвячені Великій Перемозі у Другій Світовій війні, акції: «Тиждень пам’яті», «Турбота», «Як живеш ветеран», де члени ветеранської організації спільно з учнівською молоддю відвідали фронтовиків, долучились до прибирання обелісків та стел загиблих воїнів. Крім того, проводились спортивні змагання, присвячені воїнам-інтернаціоналістам, шахові турніри,тощо.

Рада ветеранів спільно з благодійними організаціями, службами соціального захисту  займається волонтерською діяльністю. Активну допомогу по догляду за самотніми та нужденними громадянами похилого віку надають 316 волонтерів (це учні шкіл та ветерани). Також в районі діяла медико-соціальна кімната, де постійно надавались медичні та соціально-побутові послуги, діяв пункт прокату, банк одягу.

Дуже приємно, що цього річ Сновська ветеранська організація була визнана, як одна з найкращих серед ветеранських організацій області та отримала диплом переможця.

Після обговорення звіту головою районної ради ветеранів було одноголосно обрану Людмилу Кравець.

Міський голова Олександр Медведьов привітав Людмилу Романівну з обранням та  подякував всім присутнім ветеранам за активну життєву позицію та громадську діяльність.

Наприкінці заходу поздоровляли кращі первинні ветеранські організації та вручались Почесні відзнаки. Почесною грамотою обласної ради нагороджено Тамара Бондар, голову первинної ветеранської організації с.Жовідь.

З рук міського голови за багаторічний вагомий внесок  у розвиток ветеранського руху, патріотичне виховання молоді та розбудову незалежної України Почесну грамоту міської ради отримав Микола Бурдюг. Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації були нагороджені Лідія Кожедуб, голова первинної ветеранської організації Сновського будинку культури та Тетяна Діщенко, член ветеранської організації  Сновської філії акціонерного товариства страхової компанії «Гарантія».

Окрім того, Почесні грамоти Чернігівської обласної організації ветеранів, за результатами огляду-конкурсу на кращу первинну ветеранську організацію району та подарунки від Сновської філії акціонерного товариства страхової компанії «Гарантія»  в особі Тетяни Діщенко отримали:

І місце – Віталій Полюшко (голова первинної ветеранської організації локомотивного депо Сновськ)

ІІ місце – Григорій Салата (голова первинної ветеранської організації РВ УМВС)

ІІІ місце – Людмила Підлісна (голова первинної ветеранської організації с.Петрівка).

На завершення зустрічі ветерани висловили вдячність за допомогу та підтримку місцевій владі, за спонсорську допомогу депутату обласної ради Григорію Божку, місцевим підприємцям – Олександру та Сергію Веселому, Олександру Дугелю, отцю Павлу, Тетяні Діщенко, депутатам міської ради Олександру Кирилюку, Сергію Виблову та іншим.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply