» » Міський голова Олександр Медведьов привітав Олену Компанець з виходом у світ її книги «Ромашки не знають жури»

Міський голова Олександр Медведьов привітав Олену Компанець з виходом у світ її книги «Ромашки не знають жури»

У Сновській публічні бібліотеці вітали нашу землячку, редактора районної газети «Промінь», члена НСЖУ Олену Компанець з виходом першої збірки її поезії «Ромашки не знають жури».  Її вірші спонукають до співпереживань та асоціативних роздумів, це поєднання фольклору і любові до України, пейзажна лірика, метаморфічність образів,  а іноді несподіванка жіночого мислення.

Привітав авторку з виходом у світ книги міський голова Олександр Медведьов і побажав, щоб її поезія знайшла відгук у серцях читачів, адже саме ці відгуки надихають творити далі.

На презентацію книги зібралися найкращі друзі поетеси, колектив рідної редакції, колектив публічної бібліотеки, які привітали її з першою збіркою віршів і побажали нових творчих  здобутків.

Вчитель Кучинівської середньої школи, колишній класний керівник Олени Компанець – Юлія Олександрівна Терещенко розповіла про активний запал і творчість у шкільні роки авторки збірки.

Приїхали розділити радість і привітати з першим виданням Олену Компанець редактори районних газет з Городні, Корюківки, Борзни,  Сосниці та Мени, серед яких був і голова обласної спілки журналістів Чернігівщини, голова асоціації регіональних ЗМІ, заслужений журналіст України Олександр Назаренко.

Під час заходу у бібліотеці у телефонному режимі привітав авторку книги академік, письменник і літературознавець Валентин Бугрим з Києва.

Музичний подарунок для Олени Компанець підготували працівники  Сновського будинку культури.

На завершення зустрічі Олена Компанець подякувала кожному, хто завітав на презентацію книги, а також висловила вдячність всім, хто допоміг видати збірку: головному редактору Видавничого дому «Букрекер» Миколі Максимцю, директору ЦБС Ніні Мокросноп та патріоту українського слова Володимиру Лобуню.

Книжка «Ромашки не знають жури» вийшла накладом 500 примірників,  15 з яких авторка подарувала Сновській публічні й бібліотеці та всім присутнім зі своїм автографом.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради