» » Міський голова відвідав відділення стаціонарного догляду у Нових Боровичах

Міський голова відвідав відділення стаціонарного догляду у Нових Боровичах

Напередодні Великодніх свят міський голова Олександр Медведьов разом представниками міської ради завітали до  відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання в с. Нові Боровичі. Вони зустрілися з керівництвом та підопічними і працівниками закладу комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування». Ознайомилися з умовами проживання літніх людей, говорили про безпекову ситуацію зважаючи на те, що Сновщина знаходиться у зоні можливих бойових дій.

Мешканці відділення дуже задоволені, як тут про них піклуються і переселятися з метою безпеки у заклади подалі від кордону з рф не виявляють бажання.

Олександр Медведьов  та директор Терцентру Світлана Хоменко поздоровили у цей день іменинницю, вручили подарунок ветерану ІІ-ї світової війни Людмилі Моцар та привітали всіх підопічних закладу з  прийдешніми Великодніми святами. Для них у великодньому меню, як розповіла завідувач відділенням Наталія Камишна, будуть і паски, і крашанки, і холодець, і домашня кров’яна ковбаса. Адже колектив відділення завжди намагається, щоб  у мешканців закладу було все як удома.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю