» » Міський голова вручив нагороду Сергію Скоробогатьку – лауреату обласного конкурсу «Благодійник року» ім. меценатів Тарновських 2020 року

Міський голова вручив нагороду Сергію Скоробогатьку – лауреату обласного конкурсу «Благодійник року» ім. меценатів Тарновських 2020 року

Напередодні великого християнського свята – світлого Різдва Христового міський голова Олександр Медведьов вручив нагороду «Благодійник року» директору ПСП «Сновський» Сергію СКОРОБОГАТЬКУ. Він, за підсумками 12-го обласного конкурсу ім. меценатів Тарновських, став лауреатом у номінації «Благодійник року — регіональна бізнес-структура».

Міський голова, вітаючи Сергія Миколайовича, висловив йому вдячність за милосердя і небайдужість до проблем рідного краю. А він у свою чергу зазначив, що це заслуга не лише його, а всього колективу, який його підтримує і допомагає.

Зокрема, Сергій Скоробогатько надав благодійну допомогу на проведення Дня міста та рок-фестивалю, перерахував 50 тис. грн на райлікарню для підтримки медицини Сновщини в період пандемії коронавірусу. Також очолюване ним підприємство чи не єдине в громаді здійснює протягом кількох років за власні кошти ремонт дороги з твердим покриттям у сільській місцевості, де орендує землі.

Нехай добрі діла на благо земляків сторицею повертаються до Вас, шановний Сергію Миколайовичу! А з кожним роком у нашій громаді стає  більше чуйних людей.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради