» » МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2020

МІСЦЕВІ ВИБОРИ-2020

25 жовтня, в Україні в умовах пандемії коронавірусу пройшли місцеві вибори. Сновщина також обирала міського голову, депутатів до міської, районної та обласної рад. Вибори на території ОТГ пройшли спокійно, без особливих порушень.  Всі дільниці відкрилися вчасно о 8:00 і приймали бажаючих проголосувати до 20:00.

До списку виборців по громаді було включено 18 250 осіб, участь у голосуванні взяли 6 454 людини, що склалу явку 35, 3%.

У Сновську на ці вибори змінила свою адресу дільниця, яка раніше працювала в автошколі й перемістилася до приміщення ЗОШ №2. Голова комісії та члени ДВК дуже задоволені, що їм для роботи надано тепле та зручне приміщення.

Тих молодих людей, хто на день виборів досяг 18-річчя і прийшов вперше голосувати, члени дільничних комісій вітали з такою подією в їхньому житті.

За попередніми підсумками територіальної виборчої комісії перемогу на посаду Сновського міського голови отримав діючий голова Олександр Медведьов, набравши близько 60% від усіх голосів, які були віддані за чотирьох зареєстрованих кандидатів.

Підрахунок квот і голосів, відданих за депутатів міської, районної та обласної рад ще триває. Результати місцевих виборів, відповідно до Виборчого кодексу України,  будуть оприлюденні не пізніше 13 листопада 2020 року.

Також у цей день перед входом до  виборчих дільниць тривало загальнонаціональне опитування, ініційоване Президентом України. У ньому взяла участь значна кількість тих, хто прийшов на вибори.

Відділ організаційно-кадрової, інормаційної роботи та зв`язків з громадськістю Сновської міської ради