» » Місцеві жителі відзначили веселим святкуванням на березі озера в с. Камка день рибалки

Місцеві жителі відзначили веселим святкуванням на березі озера в с. Камка день рибалки

Традиційно у другу неділю липня в Україні відзначається день рибалки. Це чудове свято місцеві жителі відзначили веселим святкуванням на березі озера в с. Камка Слід зазначити , що благоустрій озера та прилеглої до нього території – прекрасний приклад самоорганізації населення. Альтанки, лавочки, пірси, дитячі гойдалки – все облаштовано руками членів товариства на чолі з невтомним трударем Петром Олексійовичем Ковальчуком.
В.о. старости Микола Бондар привітав зі святом всіх присутніх, побажавши міцного здоров’я, злагоди в родинах. Серед гостей свята була секретар міської ради Наталія Самойлова, депутати міської ради Павло Тютюнник та Олена Компанець. Наталія Володимирівна подякувала гостинним рибалкам за їх ініціативу і працю, побажала здійснення всіх планів, аби завжди таланило у їх рибальській справі та вручила подарунок.
Лунали співи і гуморески, організаторами яких були Лариса Безручко та Світлана Вовчок. Діти раділи батутам і солодкій ваті, рибаки пригощали всіх гарячою ухою. Свято залишило приємні спогади у кожного, хто його відвідав.

Від діл організаційно – кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply