» » Місцевий економічний розвиток – один із компонентів програми DOBRE

Місцевий економічний розвиток – один із компонентів програми DOBRE

17 травня відбулось засідання робочої групи з місцевого економічного розвитку Сновської територіальної громади за участю експерта програми DOBRE Юліїї Забалдіної. Були  представлені результати опитування щодо готовності міської ради до економічного розвитку, яке проводилось для членів робочої групи та обговорено проект економічного профілю громади.

Після чого в результаті активного обговорення були напрацьовані попередні ідеї проектів економічного розвитку.

Начальник відділу економічного розвитку та інфраструктури Ганна Гукун взяла участь у практичному  семінарі DOBRE LED BOOST, який проводився  20-21 травня в Чернігові для Ніжинської, Менської, Сновської, Корюківської та Лосинівської ТГ.

Учасники заходу визначили і спланували пріоритетні проєкти для впровадження  на 2021-2024 роки. Сновська громада презентувала наміри щодо трьох проектів економічного розвитку, попередньо розглянутих робочою групою місцевого економічного розвитку Сновської міської ради, а саме:

Створення умов для розвитку водного туризму на р. Снов

Створення мобільної ярмаркової площі

Створення Центру підтримки бізнесу Сновської ТГ

Експерти програми DOBRE надали пропозиції та зауваження до запропонованих ідей, які будуть опрацьовані і ввійдуть в План економічного розвитку Сновської МТГ.

Практичний семінар був дуже насиченим і корисним.

Дякуємо експертам програми DOBRE Юліїї Забалдіній, Віталію Юрківу, Вірі Топіха, старшому програмному координатору Наталії Сафроновій за підтримку і допомогу.

Зазначені заходи відбуваються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал  Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 Відділ економічного розвитку та інвестицій  

Сновської міської ради