» » Місцевий економічний розвиток – один із компонентів співпраці з Програмою DOBRE

Місцевий економічний розвиток – один із компонентів співпраці з Програмою DOBRE

В громаді продовжується реалізація проєкту «СПРИЯННЯ МОЛОДІЖНОМУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ ШЛЯХОМ СТВОРЕННЯ ШВЕЙНОГО КОВОРКІНГУ НА БАЗІ СНОВСЬКОГО ЛІЦЕЮ №1».

Як вже повідомлялось раніше, за кошти бюджету громади проведено ремонт шкільної майстерні Сновського ліцею №1 (замінено віконні та дверні блоки, відремонтовано стіни, стелю, підлогу, переобладнано санвузол). А наповнюваність простору меблями і обладнанням забезпечує наш надійний партнер Програма «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Від Програми DOBRE до швейного коворкінгу надійшли меблі в повному заявленому обсязі. Це 5 столів різних конфігурацій, 2 шафи, 45 стільців, 2 крісла, 3 стелажі, дзеркало, офісний диван, комод, вішалки для верхнього одягу. Раніше громада отримала ноутбук, проєктор, плотер, магнітно-маркерну дошку, кондиціонер, 2 манекени, набори для печворку та квілтингу. Очікується найближчим часом надходження сучасних швейних, вишивальних, в’язальних  машинок та іншого устаткування.

Новий простір, обладнаний сучасними машинками для шиття, вишивки та в’язання забезпечить не тільки умови навчання учнів та учениць навчальних закладів, а й створить умови для розвитку підприємництва в громаді.

Сновська громада щиро дякує Програмі DOBRE та особисто пані Наталії Сафроновій за підтримку в сприянні молодіжного підприємництва.

Заходи реалізуються в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Відділ економічного розвитку та інвестицій