» » » Молодіжна рада пропонує запровадити у Сновській громаді Шкільний громадський бюджет

Молодіжна рада пропонує запровадити у Сновській громаді Шкільний громадський бюджет

Члени Молоджіної ради при міському голові на чолі з головою Ольгою Гаврилець на своєму засіданні прийняли рішення направити пропозицію до міської ради щодо запровадження з наступного року у Сновській громаді Шкільного громадського бюджету.

У четвер відбулося засідання робочої групи під керівництвом міського голови Олександра Медведьова щодо розроблення проєкту Шкільного громадського бюджету на наступні три роки. У засіданні взяли участь перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, заступник начальника відділу економічного розвитку та інвестицій Ірина Мундурс, члени Молоджіної ради, громадськість.

Шкільний громадський бюджет – це той інструмент, за допомогою якого учні громади 8-11 класів громади включатимуться у процес вироблення та прийняття рішень місцевого бюджету та реалізації проєктів для розвитку громад. Це процес від подачі ідеї до підготовки проєкту на шкільний конкурс та обрання учнями проєктів-переможців, які в подальшому будуть реалізовані в межах навчального закладу.

Результатом такого механізму є формування свідомих та відповідальних молодих громадян, які активно залучені та впливають на розвиток і життєдіяльність своєї громади, голос яких є почутим, а думка – врахована.

Учасники робочої групи обговорили алгоритм проведення Шкільного громадського бюджету та його особливості. У результаті зібрання було розроблено проект, який буде винесено на чергову сесію. Тож тепер слово – за депутатами міської ради. Після узгодження всіх деталей та затвердження бюджету на сесії на наступний рік будуть виділені необхідні кошти, а учні матимуть чудовий інструмент для розвитку та реалізації своїх ідей.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради