» » » Молодіжна рада розпочала інформаційну кампанію про Шкільний громадський бюджет

Молодіжна рада розпочала інформаційну кампанію про Шкільний громадський бюджет

У двох освітніх закладах громади – міських школах №1 та №2 члени Молоджіної ради при міському голові розповіли учням 8-11 класів про запровадження Сновською міською радою з наступного року Шкільного громадського бюджету (ШГБ). Детально всі етапи його реалізації –  написання, подання, голосування та визначення переможця у конкурсі проектів ШГБ презентувала голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець. Вона також показала інформаційний відео-ролик про Шкільний бюджет, який було відзнято в рамках Програми DOBRE.

Учні із задоволенням взяли участь в обговоренні тем майбутніх проектів, визначали пріоритетність ідей та спробували написати заявку для подання проєкту.

Участь у тренінгу взяв головний спеціаліст сектору сім`ї, молоді та спорту управління освіти Андрій Миргородський.

Такі зустрічі члени Молоджіної ради планують провести зі старшокласниками всіх освітніх закладів громади. Подання проєктів для участі у конкурсі ШГБ буде тривати з 17 січня по 15 лютого 2022 року.

Нагадаємо, що на наступний рік у місцевому бюджеті на реалізацію проєктів поданих учнями 14-18 років передбачено 100 тис. грн, які розподіляються між 11 закладами громади таким чином:

  • по 5 тис. грн на проєкти кожного з малих навчальних закладів з чисельністю до 100 осіб (крім дітей дошкільного віку), а саме: Кучинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Тихоновицька ЗЗО І-ІІІ ст., Великощимельський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ», Сновський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ» та Тур`янський НВК «ЗНЗ І-ІІ ст.-ДНЗ».
  • по 10 тис. грн на проєкти кожного з середніх навчальних закладів з чисельністю від 100 до 300 осіб (крім дітей дошкільного віку), до яких відноситься: Сновська гімназія, Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, Петрівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ», Новоборовицький НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ» та  Рогізківський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ».
  • 25 тис. грн – на проєкти великому навчальному закладу – Сновська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, де навчається 600 учнів.

Детальніше про запровадження Шкільного громадського бюджету – за посиланням:  https://snovmr.gov.ua/cat/gromadskyj-byudzhet/shkilnyj-gromadskyj-byudzhet/

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю

.