» » Молодіжний простір САМ – від мрій до дій!

Молодіжний простір САМ – від мрій до дій!

Сьогодні міський голова Олександр Медведьов провів робочу зустріч під яскравою назвою «Молодіжний простір САМ- від мрій до дій!». На зібранні були присутні експерт програми DOBRE з молодіжного напрямку Андрій Кужель, перший заступник міського голови Павло Мірошниченко, начальник відділу культури і туризму Наталія Добненко, представники апарату міської ради, Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту, Молодіжної ради при міському голові.
Голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець представила для обговорення проект Положення про молодіжний простір, який буде створений в рамках співпраці Сновської міської ради з програмою #DOBRE на базі Сновського будинку культури. Адвокаційна компанія по затвердженню Положення проводиться з метою активізувати молодіжний рух в громаді, популяризувати здоровий спосіб життя, ствердити моральні принципи та закласти важливі життєві пріоритети молодого покоління.
Молодіжний простір САМ – це вільний освітній та просвітницький молодіжний простір, де молодь віком від 14 до 35 років зможе безпечно, цікаво та корисно проводити вільний час разом.
Також сьогодні представники Сновської громади, які навчалися за Програмою «Молодіжний працівник», отримали іменні ліцензовані сертифікати, які затверджені державним інститутом сімейної та молодіжної політики. «Молодіжний працівник» в Україні дає можливість для творчого розвитку, перспектив роботи молоді в рідному місті.
Захід відбувся в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).