» » » Молодіжний селфі квест 

Молодіжний селфі квест 

 

Наша молодь – активна, креативна і погодні умови їй не перешкода.

Незважаючи на дощик на День молоді 13 команд зібрались біля БК задля участі у побігеньках з фотками по місту.

Весело та з позитивом провели молоді люди час (конкурс тривав з 11 до 15 години). Безліч ребусів, головоломок, загадок, а ще виконати танок, віднайти потрібну локацію та відтворити відповідні емоції на фото  чекали учасників квесту. І все це підготувала голова Молодіжної ради Ольга Гаврилець спільно з командою координаторів  (Іриною Єрмоленко, Наталією Куриліною, Людмилою Атрощенко та Дмитром Шакалом).

Перше місце зайняла команда “Молот Тора”, друге місце посіла команда “Каденс”, третє – команда “Загін бурундуків”.

В номінації “Глядацькі симпатії” отримала перемогу команда “Фіксики”, в номінації “Бомбезне фото” – команда “Crazy girls”,  в номінації “Фотка з бобром” – команда “Молот Тора”, а в  номінації “Позитив дня” – команда “Невгамовні”.

Жодна із команд не залишилася поза увагою і всі отримали подарунки. Переможці конкурсу (команди, які посіли І,ІІ та ІІІ місця) отримали подарункові сертифікати від Сновської міської ради на похід у піцерію «Піканто» на суму 600, 500 та 400 гривень відповідно.

 «САМ Молодіжна рада Сновської територіальної громади при міському голові висловлює теплі слова вдячності спонсорам Молодіжного селфі квесту: депутату обласної ради Олександру Якубіну, Сновській міській раді, Управлінню освіти, сімї, молоді та спорту Сновської місько ради, приватним підприємцям Олександру Гончаренку та Юрію Гаврильцю.

Також дуже вдячні за допомогу в організації заходу працівникам Сновського відділу культури (керівник Наталія Добненко), Сектору поліцейської діяльності№1 (м. Сновськ),  Сновської публічної бібліотеки, Сновського історичного музеюОксані Кустенко, – зазначила Ольга Гарилець. –  Дякуємо, що ви підтримуєте молодь Сновщини, турбуєтеся про її розвиток, заохочуєте до роботи в команді, вселяєте в неї впевненість і бажання досягати успіхів, а отже – і бути щасливими».

До речі, саме цього дня Ольга Гаврилець відзначала свій День народження. Секретар міської ради Наталія Самойлова від себе особисто та від імені міського голови Олександра Медведьова поздоровила її з цим прекрасним днем, висловила вдячність за активну участь у житті молоді Сновщини та  за організацію такого чудового конкурсу.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю