» » Моніторинг ліцитаторів з продажу об’єкта аукціону

Моніторинг ліцитаторів з продажу об’єкта аукціону

З метою раціонального використання бюджетних коштів, Сновська міська рада Сновського району Чернігівської області здійснює моніторинг серед ліцитаторів з продажу об’єкта аукціону – об’єкта комунальної власності гр. «Д» незавершеного будівництва, що перебуває на балансі комунального підприємства «Будівництва м’ясокомбінату» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області – адміністративно-побутового корпусу очисних споруд та виробничо-допоміжної споруди разом із земельною ділянкою та знаходяться за адресою: Чернігівська обл., Сновський район, с. Займище, вул. Перемоги, 65.

Ліцитатор повинен мати досвід та навички володіння технікою проведення аукціону з продажу майна, технічні можливості, інші вимоги відповідно до чинного законодавства України.

Пропонуємо взяти участь у відборі ліцитаторів, зазначивши відсоток вартості від початкової ціни об’єкта аукціону (початкова вартість – 164 773,09 грн.,  в т.ч. ПДВ – 27 462,18 грн.).

Пропозиції необхідно надсилати на електронну адресу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області snovmr.gov.ua до 14 липня  2017 року включно.

Leave a Reply