» » Моє місто – мій дім!

Моє місто – мій дім!

У Сновську 11 серпня відзначили День міста, який у цьому році співпав з проведенням рок-фестивалю «SNOV Summer Fest».

Святкування розпочалося з параду переможців «Майбутнє Сновщини», у якому взяли участь талановиті та обдаровані діти – гордість і майбутнє нашого краю.

Відкрив урочистості та вручив Почесні грамоти Сновської міської ради  міський голова Олександр Медведьов.

Почесними грамотами Сновської міської ради нагороджені:

Наталія ХОМИНСЬКА та Наталія УШАК – за утримання в охайному стані будинку та естетичне оформлення прилеглої території;

Віктор ЄРМОЛЕНКО та колектив ДП «СНОВСЬКРАЙАГРОЛІСГОСП» – за активну громадську діяльність та значний внесок у забезпеченні благоустрою місць відпочинку;

Костянтин ЗОРКО – автор ідеї та співорганізатор рок-фестивалю «SNOV Summer Fest».

Подяку Сновської міської ради оголошено вололнтерам рок-фестивалю – Дмитру Кульгейку, Крістіні Крот, Анастасії Лукьяненко,  Діані Шумській, Андрію Платонову, Ірині Крамській та Нікіті Каражину.

До привітань з нагоди Дня міста долучилися також голова Сновської райдержадміністрації Валерій Радібеда та заступник Городнянського міського голови з питань виконавчих органів ради Віталій Мамедов.

За дорученням очільника представницької влади області Ігоря Вдовенка жителів Сновська та гостей міста привітав радник голови обласної ради Дмитро Никоненко. Він передав Олександру Медведьову вітальну адресу від обласної ради та подарунковий фотоальбом «Горнусь я до тебе, Чернігівський краю!»

Родзинкою свята став фестиваль-конкурс «Гарбузовий бум у Сновську!». Участь у ньому взяли не лише містяни, а й представники громади з Тур`ї, Петрівки, Рогізок, Заріччя, Старих Борович, Низківки та Тихонович, працівники сільських клубних установ з Хотунич, Займища, Нових Борович, Тихонович та Сновського. Долучився до «Гарбузового буму» і колектив міської ради. Кожна локація, оформлена в українському народному стилі, була цікавою та неповторною. За креативність та творчий підхід відзначено громаду с.Тур`я.

Свято Дня міста продовжувалося виступами аматорських колективів Сновського будинку культури, показовими виступами наших спортсменів та спортсменів з Києва.

На площі була представлена патріотична локація «Ми їм довірили своє життя!», яку підготували військові, медпрацівники та освітяни.

Працювали яскраві виставки від «Майстрів Сновщини», станції юних техніків, центру дитячої та юнацької творчості, інших колективів.

Відбувся показ від театру танцю і моди Євгенії Гордюк «Fashion zona».

У парку бажаючі могли пограти в теніс та шахи.

Враховуючи побажання жителів Сновщини, міський голова Олександр Медведьов вдруге запросив до нашого міста 4-разового чемпіона світу Олександра Пеканова. Вражаюче «Силове шоу» за його участю, а також конкурси серед глядачів від заслуженого майстра спорту доповнили святкову атмосферу і порадували учасників та гостей свята. Щиро дякуємо всім приватним підприємцям, які відгукнулися і допомогли в організації виступу у Сновську чемпіона світу: Олександру Гончаренку, Миколі Шарабурі, Дмитру Смолію, Анатолію Євхану, Андрію Дунаю, Олександру Кухаренку та Сергію Лопаревичу.

Зоовиставка домашніх улюбленців, яка проводилася у Сновську вперше, підкорила серця всіх, а особливо найменших учасників і гостей свята.

До самого вечора працювали заклади громадського харчування та фуд корти, діти розважалися на атракціонах та брали участь у  різних конкурсах.

Перед початком виступів учасників рок-фестивалю “SNOV Summer Fest” відбулася «битва» фарбами Холі.

Сновська міська рада щиро вдячна всім, хто долучився до організації та проведення Дня міста. Особлива подяка вам, шановні жителі громади та гості міста, що прийшли на свято, чим засвідчили свою любов до рідного краю. Спільними зусиллями ми зможемо зробити багато. Тож єднаймося задля блага рідного міста та об’єднаної громади!

Leave a Reply