» » Музика об’єднує всіх

Музика об’єднує всіх

Чудовий концерт, у якому звучала музика різних жанрів для всіх поколінь, підготували учні та викладачі дитячої музичної школи ім. Н.Г. Рахліна з нагоди Міжнародного дня музики. Привітати колектив з професійним святом завітали секретар міської ради Наталія Самойлова, голова районної ради Ніна Кухаренко та начальник відділу культури і туризму міської ради Наталія Добненко. Вони побажали колективу та молодому керівнику, в.о. директора закладу Ларисі Сіренькій розвитку, визнання і нових перемог на музичній ниві.

  • У цей день я хочу привітати всіх тих, хто любить музику, хто присвятив їй своє життя, хто вчить юних виконавців відчувати її красу. Я вітаю наших учнів, які тільки починають усвідомлювати наскільки глибокий та багатогранний світ музики. Нам приємно, що наша праця цінується, – зазначила Лариса Петрівна. Вона висловила вдячність керівництву міської ради та депутатському корпусу за фінансову підтримку закладу.

Почесними грамотами міської ради, райдержадміністрації та районної ради за вагомий внесок у розвиток музичної культури Сновщини у цей день нагородили викладачів Людмилу Улянчич, Наталію Лашук, Світлану Кузьменко та Леоніда Рибальченка.

Дитяча музична школа протягом багатьох років була і є осередком культури на Сновщині, своїми здобутками вона прославляє наш край. Вихованці закладу є переможцями не лише обласних конкурсів, а й Всеукраїнських та Міжнародних. Тож для присутніх концерт, де учні продемонстрували свої найкращі номери, став справжнім святом душі. Музика об’єднала всіх!

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи міської ради

Leave a Reply