» » Ми на вічному шляху до Шевченка

Ми на вічному шляху до Шевченка

9 березня весь світ відзначає 204-ю річницю від Дня народження Великого українця, пророка нашого народу Тараса Шевченка.

Серед тих визначних діячів, чиї серця, помисли, талант спрямовані на служіння народові, чия душа сповнена високої любові до батьківщини, Шевченко по праву займає почесне місце, бо з таким вогнем у душі захищав свободу і незалежність вітчизни, честь і гідність народу. Безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу. Його життя стало прикладом справжньої любові до свого краю. Постать Кобзаря є об’єднуючою для Заходу та Сходу України, а його літературна спадщина є нашим дороговказом. Тому ми маємо об’єднатися довкола патріотичних ідей Шевченка задля відродження миру і злагоди в суспільстві, заради майбутнього України.

Тарас Шевченко довів, що українці заслуговують мати власну незалежну Державу. Саме це повинно надихати нас на відродження духовності та традицій, примноження культурних національних надбань. Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді и свободі.

Шевченко виступає сьогодні духовим будівничим нашої держави. Він мріяв бачити українців у «сім’ї вольній новій». Виконуючи його Заповіт, ми маємо разом будувати свою державу, в якій пануватимуть мир, злагода, добробут, в якій кожна людина почуватиметься захищеною, в якій шанують Закон і Право. Таку державу, якою пишатимуться нащадки.

Нехай непереборна і незламна воля Тараса Шевченка додає нам наснаги на цьому нелегкому шляху задля розвитку нашого краю, задля щасливого майбутнього України.

 

Leave a Reply