» » МИ ЗА БЛАГОУСТРІЙ РІДНОЇ ГРОМАДИ

МИ ЗА БЛАГОУСТРІЙ РІДНОЇ ГРОМАДИ

Нещодавно ДП “Сновськрайагролісгосп” (керівник Олександр Скороход) встановив біля свого підприємства дерев’яний постамент. Він став не тільки візитівкою райагролісгоспу, а й окрасою в’їзду в Сновськ з об’їзної дороги. Багато автомобілів їде саме тією трасою повз наше місто і у водіїв і пасажирів вже формується одразу враження про Сновськ.
Ще один куточок, що милує око, зробили для дітей працівники ЦДтЮТ (директор Наталія Скотаренко) за ініціативи керівника Щорського РЕМ Миколи Михалка. Вони нанесли малюнок на виробничу споруду електриків, що знаходиться в парку за АТБ. Саме там розташовані дитячі гойдалки і дітки тепер, граючись, роздивляються яскраві малюнки.
Депо, ВПУЛГ, дитячий садочок №1, приватні магазини Тетяни Островської та Наталії Гончаренко, підприємство Сергія Виблова, Будинок культури, навіть, ферма у с.Жовідь Олександра Веселого та ще деякі організації і підприємства Сновщини дбають про красу і порядок. Своїм позитивним прикладом вони показують, що коли кожен зробить вклад у благоустрій рідної громади, то всі ми житимемо в гарних і чистих населених пунктах. Можливо,тоді у нас стане менше місць, де ростимуть бур’яни. І ніхто не наважиться смітити там, де прибрано, пофарбовано.

Leave a Reply