» » Микола Куценко: «Залишилося лише зареєструвати пакет документів у Північній Інспекції з ядерної та радіаційної безпеки і сучасна рентгенівська система запрацює»

Микола Куценко: «Залишилося лише зареєструвати пакет документів у Північній Інспекції з ядерної та радіаційної безпеки і сучасна рентгенівська система запрацює»

Ще на відкритих зустрічах міського голови Олександра Медведьова з жителями громади  піднімалося питання щодо придбання цифрового рентгенапарату  для райлікарні.  І вже в серпні була закуплена нова рентгенівська діагностична система, яка відповідає сучасним вимогам.

Рентгенапарат придбано на засадах співфінансування:  1 мільйон 400 тисяч гривень було виділено з державного бюджету (на соціально-економічний розвиток громади) та 561 тисяча –  з міського.

Щоб використовувати нову апаратуру в роботі – треба оформити великий пакет дозвільних документів. Як повідомив генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Микола Куценко: «На даний час всі документи вже підготовлені, але у зв’язку з карантинними обмеженнями, ми не можемо їх зареєструвати у Північній Інспекції з ядерної та радіаційної безпеки. Маємо надію, що найближчим часом це питання вирішиться і сучасна рентгенівська система запрацює.  Окрім того нещодавно за кошти міського бюджету придбана  електроплита для приготування їжі хворим  та виділені кошти для придбання тестів для обстеження медпрацівників методом ІФА»

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради