» » На черговому засіданні виконавчого комітету

На черговому засіданні виконавчого комітету

Під головуванням міського голови Олександра Медведьова відбулось чергове засідання виконавчого комітету.

На початку зібрання присутні вшанували загиблих від рук російських окупантів хвилиною мовчання.

На розгляд членів виконкому було запропоновано 14 проєктів рішень, але одне з них зняли з порядку денного та відправили на доопрацювання, інші – прийняті одноголосно.

Про зміни до загального та спеціального фондів бюджету поінформувала Ліна Савченко, начальник фінансового відділу.

З рішенням «Про організацію у 2022 році суспільно корисних робіт, що виконуються в умовах воєнного стану» ознайомила начальник відділу кадрової та архівної роботи Тетяна Сухобок. А саме – надання допомоги населенню, насамперед особам з інвалідністю, дітям, громадянам похилого віку, хворим та іншим особам, які не мають можливості самостійно протидіяти несприятливим факторам техногенного, природного та воєнного характеру; заготівля дров для опалювального сезону.

Також було внесено зміни до Переліку видів громадських робіт, це: упорядкування територій населених пунктів з метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, що виникли в період воєнного стану, та їх наслідків, задоволення потреб Збройних Сил, інших військових формувань і сил цивільного захисту, тощо. Ці роботи будуть проводитися за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Світлана Лихошерст, начальник Служби у справах дітей Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту ознайомила з висновком органу опіки та піклування про доцільність відібрання малолітніх дітей від батьків у зв’язку із загрозою їх життю та здоров’ю та запропонувала підтримати рішення для подальшого направлення його до суду.

Крім того було розглянуто низку соціально-побутових питань: про постановку на квартирний облік, внесення змін до поштових адрес, тимчасове розміщення пересувного кіоску, надання дозволу на валку та обрізку гілок та ін. З ними ознайомив Володимир Карпенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю