» » На черговому засіданні виконавчого комітету були встановлені нові тарифи на водопостачання та водовідведення

На черговому засіданні виконавчого комітету були встановлені нові тарифи на водопостачання та водовідведення

26 членів виконавчого комітету взяли участь у обговоренні та прийнятті відповідних рішень. Крім того, на засідання були запрошені депутати міської ради.

Одноголосно були прийняті рішення щодо внесення змін до загального та спеціального фондів бюджету та схвалено прогноз бюджету Сновської МТГ на 2022-2024 роки, з якими ознайомила начальник фінансового відділу Ліна Савченко. Вона зазначила, що збільшено дохідну частину спеціального фонду  бюджету громади на суму 532 675 грн.: 472 675 грн. – це донорські кошти на реалізацію проєкту «Від віку дожиття – до віку щастя!» – розширення послуг «Простору активного довголіття» і 60 000 грн. для забезпечення співфінансування за рахунок коштів бюджету міської ТГ.

Відбулося жваве обговорення питання щодо підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. Перед присутніми виступив керівник ПрАТ «Комунальник» Анатолій Дуля, який зазначив, що згідно діючого законодавства у сфері комунальних послуг передбачено щорічний перегляд тарифів на послуги водопостачання та водовідведення. Останній раз тарифи затверджувалися в 2019 році. За цей період підвищилися мінімальна заробітна  плата,  збільшилась вартість електричної енергії (а ПрАТ «Комунальник» є  найбільшим споживачем електроенергії в нашій громаді),  паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурсі, у зв’язку з чим виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам з надання послуг з централізованого водопостачання та  водовідведення. Крім того, значно виросли суми податків, зокрема, збір за користування надрами, орендна плата за землю тощо. Виходячи з розрахунків вартість водопостачання повинна становити 28,28 грн./куб.м, водовідведення – 68,80 грн./куб.м, вивіз рідких нечистот – 88,30 грн./куб.м. Сергій Силенок, заступник міського голови, зазначив, що напередодні це питання ретельно вивчалося відділом житлово-комунального господарства, обговорювалося з депутатським корпусом. Підвищення тарифів звісно необхідне, але плата за водовідведення все ж таки дуже висока і міська рада вважає за доцільне визначити плату за водовідведення в сумі 52,54 грн./куб.м. Більшістю голосів присутніх членів виконкому було прийняте наступне: водопостачання – 28,28 грн./куб.м, водовідведення – 52,54 грн./куб.м, вивіз рідких нечистот – 88,30 грн./куб.м.

Решта проектів рішень стосувалась соціально-побутових питань і всі вони були прийняті одноголосно.

Наприкінці засідання міський голова висловив велику вдячність всім старостам, що долучилися до проведення Дня міста: цікаво представили локацію «Гастрономічна Сновщина» та гарно продемонстрували короваї. «Завдяки спільним зусиллям свято вдалося на славу,» – зазначив Олександр Олександрович.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю