» » На черговому засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради розглянули 17 питань

На черговому засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради розглянули 17 питань

Сьогодні, 12 травня,   під головуванням Олександра Медведьва відбулося чергове засідання виконкому міської ради. На початку засідання міський голова представив членам виконавчого комітету нового начальника сектору поліцейської діяльності №1 (м.Сновськ) Руслана Кононченка, який запевнив присутніх у своєму бажанні активно працювати задля забезпечення стабільної безпекової ситуації на Сновщині.

Серед 17  питань порядку денного основними були:

  • схвалення звіту про виконання бюджету Сновської міської територіальної громади за І квартал 2023 року;
  • встановлення тарифу на платні медичні послугм, що надаються КНП «Сновська ЦРЛ» (попередній, періодичний та позачерговий психіатричний огляд, у тому числі на предмет вживання психоактивних речовин складатиме віднині 707,88 грн.);
  • визначення компенсації особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб;
  • надання одноразової матеріальної допомоги при народженні дитини;
  • закріплення житла за дитиною, позбавленою батьківського піклування;
  • визначення місць для здійснення підприємницької діяльності;
  • затвердження напрямку використання бюджетних коштів та забезпечення фінансування (Тихоновицький орган самоорганізації населення «Мрія» – 17 тис. грн. на придбання бензинової мотокоси; Хотуницький ОСН «Успіх» – 8 тис. грн. для придбання столу для настільного тенісу для Хотуницького будинку культури);
  • надання дозволу на валку дерев та обрізку гілок тощо.

Члени виконкому не підтримали надання дозволу на торгівлю настоятелю  Свято-Миколаївського храму протоієрею о. Павлу. Решта питань були прийняті одноголосно.

Всі рішення виконавчого комітету будуть розміщені на офіційному сайті Сновської міської ради в рубриці «Нормативні документи».

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради