» » На черговому засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради

На черговому засіданні виконавчого комітету Сновської міської ради

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова за участі секретаря міської ради та його заступників, керуючий справами виконкому.
Про зміни до загального та спеціального фондів бюджету громади доповіла присутнім начальник фінансового відділу Ліна Савченко. З метою посилення контролю надходження коштів виконавчим комітетом було створено комісію з питань забезпечення своєчасності та повноти сплати податків, зборів та орендної плати до міського бюджету. Також було затверджено Положення та склад комісії з питань захисту прав дитини.
Було прийнято рішення про передачу на обслуговування території полігону твердих побутових відходів  комунальному підприємству «Сновська ЖЕД» (Ганна Кошова). Попередній договір був на обслуговування сміттєзвалища був укладений з ПрАТ «Комунальник» (Анатолій Дуля).
Серед інших питань, які розглянули на засіданні – визначення місць тимчасового розміщення дитячих атракціонів, зняття з квартирного обліку, надання дозволу екнергетикам на валку дерев під лініями електропередач (6 дерев у Сновську, 1 дерево у с.Гвоздиківка та 44 дерева у с.Щокоть). Члени виконкому погодили надання матеріальної допомоги відповідно до поданих заяв 25 жителям громади  на суму 25 тис. грн., три заяви відхилили, а дві залишили на доопрацювання
Після завершення засідання начальник відділу реалізації державної соціальної підтримки № 2 Управління соцзахисту населення Корюківської РДА Олеся Гориченко поінформувала старост про зміни в законодавстві щодо призначення субсидій.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради