» » На черговому засіданні виконавчого комітету

На черговому засіданні виконавчого комітету

8 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Сновської міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова.

Перед початком засідання з інформацією про старт виборчого процесу з місцевих  виборів виступила голова Сновської міської ТВК Ольга Зарецька.

Розпочалося засідання виконкому з повідомлення міського голови про те, що Сновщина з 7 вересня увійшла до «жовтої» зони за рівнем епідемічної небезпеки COVID-19 і відтепер діятимуть додаткові обмеження. Зокрема, заборона відвідування людей похилого віку, які перебувають у стаціонарному відділенні Новоборовицької комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування».  Олександр Медведьов  закликав присутніх постійно інформувати населення щодо обов’язкового дотримання правил карантину й самим його дотримуватися.

Далі члени виконкому розглянули 15 питань порядку денного і одноголосно прийняли рішення по кожному з них. Зокрема, було внесено зміни до загального та спеціального фондів бюджету, які мають затвердити депутати на сесії. Відповідно до поданих заяв в.о. старост, було затверджено місця виїзної торгівлі та схеми санітарної очистки в населених пунктах громади. Виконуючим обов’язки старост рекомендували для утилізації та облаштування місць відведених під утилізацію залучати спецтранспорт КП «Сновської ЖЕД», а також транспорт, що перебуває у приватній власності жителів населених пунктів.

Було погоджено режим роботи магазинів та перукарні у місті, визначено місце відпочинку на березі річки Снов у Займищі, надано дозволи на валку дерев у місті та селах Петрівка, Старі Боровичі й Гута Студенецька , внесено зміни та уточнення до поштових адрес тощо.

На засіданні було вирішено надати матеріальну допомогу, відповідно до поданих заяв жителями громади, на лікування, на поховання, на ліквідацію наслідків пожеж та учасникам АТО/ООС. Всього на суму 26 тис. грн.

Участь у засіданні взяли в.о. голови райдержадміністрації Володимир Карпенко, голова районної ради Ніна Кухаренко, секретар міської ради, заступники міського голови та керівники структурних підрозділів.

Після завершення засідання виконавчого комітету перед присутніми  виступила медичний директор Ірина Якубовська, яка зазначила, що останнім часом серед населення громади фіксується багато випадків захворювання на пневмонію, інфекційне відділення лікарні вже заповнене, неврологічне відділення також відведено для таких хворих. Тим, хто опинився на лікарняному ліжку, відповідно до показань, роблять тести на виявлення коронавірусної інфекції. Прикро, але чи не щодня надходять позитивні результати. Тяжкохворих, за словами лікаря, відправляють на лікування до Корюківської ЦРЛ, яка визначена в області для прийому пацієнтів з коронавірусною хворобою. Коло контактних осіб з хворим встановлює санепідемстанція.

Ірина Володимирівна наголосила: «Не варто розслаблятися, обов’язково носіть маски в громадських місцях, дотримуйтеся дистанції та ретельно мийте руки, щоб уникнути інфікування. Пам’ятайте, що інфекційні захворювання, в тому числі і коронавірус,  протікають складніше у тих людей, у кого ослаблений імунітет та є супутні захворювання. Тож не наражайте себе на небезпеку!»

Відділ організаційно – кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю міської ради