» » На черговому засіданні виконкому йшлося про перерозподіл коштів місцевого бюджету, розчищення водойм і видалення аварійних дерев

На черговому засіданні виконкому йшлося про перерозподіл коштів місцевого бюджету, розчищення водойм і видалення аварійних дерев

На черговому засіданні виконкому міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова за участю керуючого справами Руслана Кравця та голови райдержадміністрації Валерія Радібеди було розглянуто шість питань.

Члени виконкому своїм рішенням внесли зміни до загального та спеціального фондів міського бюджету. Зокрема, з метою відшкодування матеріальної та моральної шкоди на користь потерпілих громадян, яке відповідно до Ухвали апеляційного суду призначено стягнути з КНП «Сновська ЦРЛ» у сумі 629 887 грн 48 коп., виконком прийняв рішення здійснити перерозподіл асигнувань, передбачених в плані використання бюджетних коштів на утримання райлікарні, за рахунок власних коштів міського бюджету. А саме, направити кошти ЦРЛ з міського бюджету в сумі, зазначеній вище, для виплати їх постраждалим.

Враховуючи звернення в.о. старост громади та начальника 8 ДПРЧ (м.Сновськ)  Романа Силенка, було прийняте рішення про очищення водойм та прилеглих територій до них на території ОТГ для організації напування великої рогатої худоби та облаштування місць для забору води на випадок пожеж,  а також виконання природоохоронних заходів на водних об’єктах в межах Сновської ОТГ.

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на валку дерев та акти обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по сільських населених пунктах, на засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення надати дозвіл на видалення аварійних дерев та чагарників на кладовищах та вулицях сіл Тур’я, Лука, Щокоть і вул. Партизанській у Сновську.

Також на виконкомі було внесено зміни до поштових адрес громадян, які звернулися із заявами, та надано одноразову допомогу жителям Сновщини.

Всі рішення членами виконкому були прийняті одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply