» » На черговому засіданні виконкому

На черговому засіданні виконкому

Відбулося чергове засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Олександр Медведьов.

На початку засідання присутні вшанували пам’ять загиблих у боротьбі з російськими агресорами хвилиною мовчання.

Далі на зібранні було розглянуто шість питань порядку денного.

Про внесення змін до загального та спеціального фондів місцевого бюджету поінформувала  начальник фінансового відділу Ліна Савченко.  Зокрема, вона запропонувала збільшити на 1,4 млн грн асигнування загального фонду по КНП «Сновська ЦРЛ»  на стаціонарну багатопрофільну медичну допомогу населенню. Члени виконкому одноголосно підтримали рішення.

Начальник сектору  соціального захисту населення Алла Біліченко ознайомила присутніх з обсягами грошової компенсації, особам, що розмістили внутрішньо переміщених осіб на території громади. За рахунок коштів державного бюджету від початку збройної агресії вони загалом отримали  понад 300 тис. грн

Члени виконкому визначили  ПрАТ «Комунальник» виконавцем послуг із вивезення рідких побутових  відходів на території Сновської громади строком на один рік. З даного питання інформацію надала Тетяна Шило, начальник сектору з публічних закупівель відділу бухгалтерського обліку та звітності.

Про затвердження висновку  опікунської ради з питань забезпечення прав та інтересів повнолітніх осіб, які потребують опіки або піклування поінформувала провідний спеціаліст відділ юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Юлія Гукун.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Володимир Карпенко у своєму виступі запропонував підтримати рішення про надання дозволу на видалення аварійних дерев на території громади – у Сновську, Тихоновичах, Рогізках, Нових Млинах,  Хотуничах, Петрівці та Гірську. Також члени виконкому погодили надання одноразової матеріальної допомоги жителям громади на суму 16 тис. грн відповідно до поданих заяв, 5 заяв було відхилено.

Приємним моментом зібрання стало привітання старости Хотуницького старостинського округу Лариси Безручко  з її днем народження та з релігійним  святом Преображення Господнього, яке відзначають сьогодні в Україні.

Участь у засідання виконкому взяв начальник сектору поліцейської діяльності №1 (м.Сновськ) Ігор Богдан.

Після завершення засідання зі старостами поспілкувалися військові, які дислокуються на території громади. Вони вкотре наголосили і просили попереджати населення, що відвідування лісів у 20 км зоні від кордону категорично ЗАБОРОНЕНЕ!  Нині  з  метою загального підсилення обороноздатності країни триває мобілізація та  укріплення кордонів нашої держави. На запитання про розмінування територій, де стояли та проходили віська агресора, військові відповіли, що  в Україні задіяно дуже багато спеціалістів для цього  і черга обов’язково дійде до всіх старостатів.