» » На черговому засідання виконкому були затверджені скориговані тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів

На черговому засідання виконкому були затверджені скориговані тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради, яке відбулось 4 вересня під головуванням секретаря міської ради Наталії Самойлової, розглянули 10 питань.

Насамперед, члени виконкому і запрошені заслухали інформацію директора ПрАТ «Комунальник» Анатолія Дулі щодо необхідності корегування тарифів на послуги, про необхідність затвердження нових економічно-обґрунтованих тарифів на послуги з вивезення рідких побутових відходів, у зв’язку зі зміною вартості складових на дані послуги (заробітна плата, енергоносії та ПММ). Після обговорення було прийняте рішення задовольнити подання директора ПрАТ «Комунальник».

Таким чином, рішенням виконкому були затверджені скориговані тарифи на послуги з вивезення рідких побутових відходів для споживачів міста Сновськ та Сновського району Чернігівської області у розмірі:

– для населення – 66,26 грн. за 1 м3  з урахуванням ПДВ;

– для бюджетних організацій – 68,29 грн. за 1 м3  з урахуванням ПДВ;

– для  інших споживачів – 88,48 грн. за 1 м3  з урахуванням ПДВ;

Приємною новиною було прийняття рішення щодо видачі ордера на житло сімейному лікарю ЗПСМ Сновської амбулаторії Анастасії Ткаченко.

Також члени виконкому розглянули низку питань, що стосувались нагальних потреб громадян та життєдіяльності громади, за які голосували майже одноголосно.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply