» » На День Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня,  відзначали день села у Великому Щимелі

На День Успіння Пресвятої Богородиці, 28 серпня,  відзначали день села у Великому Щимелі

Гостей та запрошених радо зустрічали духмяним короваєм, який є символом гостинності, миру, злагоди та родинного тепла. На свято завітали керівники громади, депутати міської ради, представники ЗМІ.

Із теплими словами до своїх односельців звернувся  староста Борис Добродій та подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села.  Зокрема староста висловив вдячність Сновській міській раді, приватним підприємствам та підприємцям і небайдужим жителям села за надану фінансову та матеріальну допомогу для проведення свята.

Олександр Добродій побажав всім односельцям міцного здоров’я та добробуту, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

Міський голова Олександр Медведьови привітав усіх присутніх зі святом  Успіння Пресвятої Богородиці  та з Днем села і вручив  Почесну грамоту міської ради Борису Добродію.

Ведучі свята Аліна Шетюк та Сніжана Дорошенко від щирого серця привітали своїх односельців з Днем села. Особливі теплі слова подяки адресували учасникам АТО (ООС) за їх відвагу, мужність та героїзм.

Номінантами свята були і найстарші, і наймолодший жителі села, першокласники, випускники школи, іменинники, багатодітні родини, ювіляри року… Кожній з цих категорій дарували щирі слова вітань, мелодійні пісні та подарунки. Своїми піснями, танцями  гарний настрій глядачам створили аматори та школярі під керівництвом завідуючої сільським клубом с.В.Щимель Тамарою Валькевич.

Розвагою для наймолодших гостів свята стали  аніматори, солодка вата, стрибки на батутах,  аквагрим, розіграші призів.

Присутніх пригощали різними стравами, які приготували жителі села.

З нетерпінням всі жителі очікували на безпрограшну лотерею, після проведення якої щасливчики стали  власниками теплих ковдр, побутової техніки, садових фігур та не менш цікавих призів.

Родзинкою свята стали виступи народних артистів Олега Подольського та його дружини Іванни Подольської, народної артистки Ніни Коцур. Після їх запального концерта на всіх чекала святкова дискотека від гостя з Городні.

Відділ організаційної роботи,  інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю