» » На другому пленарному засіданні першої сесії затвердили заступників міського голови та трьох старост

На другому пленарному засіданні першої сесії затвердили заступників міського голови та трьох старост

10 грудня відбулося друге пленарне засідання першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання під головування міського голови Олександра Медведьова за участі 20 депутатів міської ради, представників структурних підрозділів ради та ЗМІ. На початку засідання було зачитано заяву Григорія Божка про відмову його від депутатського мандата і повноважень депутата міської ради. Також міський голова зазначив, що з порядку денного даної сесії виключено питання про утворення Центру надання адміністративних послуг, у зв’язку з тим, що за рекомендацією заступника міського голови та постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку його відправили на доопрацювання.

Депутати обрали лічильну комісію, затвердили одноголосно порядок денний сесії і перейшли до розгляду питань.

Після затвердження ряду програм, зокрема, з приватизації майна комунальної власності,  «Власний дім», розвитку малого і середнього підприємництва, депутати перейшли до кадрових питань. За поданням голови першим заступником міського голови було затверджено Павла Мірошниченка, який до цього обіймав посаду радника міського голови. Також одноголосно депутати підтримали пропозицію Олександра Медведьова і затвердили на посаду заступником міського голови Сергія Силенка, та керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Руслана Кравця, які до цього працювали на цих же посадах.

Також було затверджено ще трьох старост: Оксану Шевченко – у Низківському старостинському окрузі, Олександра Артюшенка – у Тур`янському старостинському окрузі та Віктора Щербину у Новомлиснькому старостинському окрузі.

Наступним рішенням депутатів було утворено виконавчий комітет міської ради та затверджено його персональний склад.

Про внесення змін до бюджетного рішення та розподіл витрат міської ОТГ на реалізацію місцевих/регіональних програм надала роз’яснення начальник фінансового відділу Ліна Савченко.

Депутати затвердили протокол про співробітництво між Сновською міською радою та Глобал Комьюнітіз, виконавцем Програми «Децентралізація Приносить Кращі Результати та Ефективність» (DOBRE). Співробітництво з грантодавцями дає можливість отримувати нові знання та досвід, знайомитися з новими практиками розвитку місцевого самоврядування, а також залучати кошти для розбудови нашої громади.

На сесії було розглянуто також блок комунальних та земельних питань, умови оплати праці міського голови.

Серед іншого депутати вирішили підтримати пропозицію міського голови та направити звернення до народного депутата округу №207 Максима Зуєва  щодо сприяння в оформленні дозвільних документів для запуску в роботу нового цифрового рентгенапарату. Докладно про існуючу проблему розповіла присутнім у залі депутат міської ради, медичний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина Якубовська.

На завершення засідання до присутніх звернулася редактор місцевої газети «Промінь» з прохання про передплату.

Загалом депутати розглянули понад 50 питань, які  детально обговорили у постійних депутатських комісіях, тому сесія пройшла конструктивно і злагоджено. З усіх питань порядку денного були майже одноголосно прийняті рішення, з якими можна буде ознайомитися на офіційному веб-сайті міської ради  в рубриці «Нормативні документи».

Приємним моментом після завершення засідання було привітання з днем народження від імені міського голови і депутатського корпусу секретарю міської ради Наталії Самойловій.

На початку засідання у залі була розміщена скринька для збору коштів в рамках благодійної акції «Таємний Санта», яка має на меті зробити подарунки до новорічних свят дітям громади з інвалідністю. Ініціатори акції – Ольга Довбиш та Дмитро Шакал. У підсумку присутніми на сесії було зібрано 690 грн.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради