» » На громадській раді

На громадській раді

26 січня 2018 року відбулося чергове засідання громадської ради при райдержадміністрації, в якому взяли участь міський голова Олександр Медведьов та керівник апарату РДА Олеся Гориченко.

Окрім звіту голови громадської ради за минулий рік та затвердження плану роботи на 2018-й обговорили ряд питань, що турбують мешканців ОТГ і з якими вони звертаються до членів дорадчого органу. Зокрема, про долю приміщень закритих установ у Сновську. Інформацію про це  надав міський голова Олександр Медведьов. Є домовленість, що приміщення колишньої насіннєвої, станції буде передано в оренду управлінню СБУ  у зв’язку з тим, що планується розширення штату служби у нашому районі, як прикордонному. Наразі  триває процедура ліквідації Державної насіннєвої інспекції, всі приміщення і майно якої будуть передані Держспоживслужбі як правонаступнику. Вона й укладатиме договір оренди.

Щодо залізничної лікарні та залізничного клубу, то після оформлення відповідних документів про зміну призначення приміщення, міська рада планує їх виставити на продаж. Знову звучало запитання про гаражі автопідприємства, в яких мали розмістити шкільні автобуси. Та як виявилося в цьому питанні міська рада досі не дійшла згоди, хоч ВАТ «Щорське АТП №17446» готове здати в оренду приміщення.

  • Чи планує міська рада змусити власників покинутих та недобудованих будівель змусити привести їх в порядок, щоб вони не псували естетичний вигляд Сновська? – запитав член громадської ради Іван Зуб.
  • Ми займатимемося цією проблемою і притягнемо до відповідальності власників помешкань, які порушують Правила благоустрою, – відповів Олександр Олександрович. – Хочу також додати, що в цьому році ми разом з дизайнером вирішимо, як виглядатиме площа і взагалі центр нашого міста. Облаштуємо клумбу, на місці напівзруйнованого паркану, де колись була Дошка пошани, встановимо новий. (Від громадської ради надійшла пропозиція зробити там ще й лавочки для відпочинку).

Міський голова поділився й іншими ідеями щодо розвитку ОТГ. Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій міськради Ганна Гукун прозвітувала за роботу міської ради за минулий рік і озвучила план роботи на наступний. Зокрема, планується побудувати міський туалет загального користування, розробити проект на ремонт дороги до Тихонович, продовжувати освітлювати вулиці тощо. Причому плани розроблені з урахуванням, щоб приділити увагу кожному населеному пункту громади, а не лише місту.

Від Івана Зуба була внесена пропозиція міському голові – у зв’язку з тим, що майже всі повноваження в районі передані в міську раду та враховуючи важливість громадської думки при розгляді питань життєдіяльності ОТГ, доцільно було б створити громадську раду при Сновській міській раді. Олександр Медведьов запевнив, що вивчить це питання.

На сам кінець засідання члени громадської ради визначилися з датою наступних зборів, а всі зауваження і пропозиції, які прозвучали на зібранні, у вигляді протокольного рішення направили до райдержадміністрації.

Лариса МАРТИНЕНКО,  голова громадської ради при РДА

Leave a Reply