» » На минулому тижні Сновщина отримала чергову спецтехніку

На минулому тижні Сновщина отримала чергову спецтехніку

На минулому тижні Сновщина отримала чергову спецтехніку для комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» Сновської міської ради  (машину дорожню комбіновану МДКЗ (з піскорозкидальним обладнанням та поворотним відвалом) на базі самоскида МАЗ-5550С3.

Основні технічні характеристики придбаної техніки: повна маса авто – 20,5 т, вантажопідйомність – 12 т, самоскидний кузов об’ємом 6,2 м. куб., ширина обробки повторним відвалом – 2,7 м.

Дорожня машина буде використовуватись для санітарної очистки населених пунктів громади,  оперативної  чистки снігу в зимовий період, розсипання пісчано-соляної суміші  на автошляхах в зимовий період, як самоскид, тощо.

Транспортний засіб  придбаний  за кошти субвенції з державного бюджету  місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Таким чином, на балансі КП «Щорська ЖЕД» на сьогодні налічується 5 одиниць спецтехніки.

Додатково,за кошти місцевого бюджету для розчистки доріг у місті залучаються трактори (ПрАТ «Комунальник» (директор А.Дуля), Щорської експлуатаційної дільниці №2 Корюківського МУВГ (керівник В.Кириченко) та ДП «Сновськрайагролісгосп»(керівник О.Скороход).

Для прибирання снігу по селах громади , як і в минулі роки , укладаються угоди на виконання робіт між міською радою та приватними підприємцями. Переважно чистять дороги ті підприємства та ФОП, які працюють у селах або орендують землі.

Отже, Сновська громада повністю готова до підтримання доріг в належному стані в зимовий період.

 

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image