» » На нараді в центрі зайнятості

На нараді в центрі зайнятості

«Співпраця служби зайнятості, роботодавців, влади та інших організацій з метою інтеграції внутрішньо переміщених осіб, учасників бойових дій та членів їх сімей в нових громадах» – саме про це йшлося на нараді в Сновському відділі Корюківської філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Провела засідання в.о.директора Корюківської філії Олена  Тихоновська.

В нараді взяли участь представники місцевої влади, громадської організації «МАРТ», соціальні партнери та роботодавці.

Володимир Карпенко, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради,  зазначив, що в Сновській громаді зареєстровано 1330 внутрішньо переміщених осіб. Переважна кількість –   жителі з прикордонних сіл нашої громади, є також переселенці з Донецької, Запоріжської, Харківської областей. Вони отримують матеріальну, грошову допомогу від міжнародних фондів, надається психологічна, юридична підтримка, але значна кількість людей працездатного віку потребують працевлаштування.

В ході заходу обговорили основні напрямки роботи з даною категорією осіб, активні програми Уряду, що діють наразі для роботодавців, безробітних та осіб, що залишилися без роботи.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю