» » На нараді зі старостами обговорили питання благоустрою, безпеки та надання цифрових послуг населенню

На нараді зі старостами обговорили питання благоустрою, безпеки та надання цифрових послуг населенню

У вівторок відбулася нарада зі старостами Сновської міської територіальної громади під головуванням міського голови Олександра Медведьова. На засіданні вирішували поточні питання життєдіяльності Сновщини. Заступник міського голови Сергій Силенок зупинився на роботах з благоустрою, адже незабаром розпочнеться весна і необхідно буде всюди наводити лад. Наразі продовжується видалення аварійних дерев на території громади. Старости переймалися проблемою ремонту доріг з твердим покриттям між селами, які розбиваються важковагою технікою підприємців і пропонували встановити додаткові обмежувальні дорожні знаки. Але в той же час було озвучено, що в нашій громаді трапляються випадки крадіжок  дорожніх знаків як у місті, так і в селі. Крадуть і ліхтарі вуличного освітлення. Все це купувалося за кошти місцевого бюджету для створення комфорту жителям Сновщини, але, мабуть, не всі це хочуть розуміти. Відповідні  заяви про крадіжку громадського майна міська рада направила до поліції.

На нараді перед старостами виступив начальник 2-го відділу Корюківського РТЦК та СП (м.Сновськ) Андрій Ісаченко, який зазначив про необхідність оновлення документації щодо пунктів збору по старостинських округах у зв’язку зі зміною їх кількості, затвердження інструкцій з організації їх роботи і управління, нагадав про функціональні обов’язки управління пункту збору. У разі необхідності їх створення пункти збору призначені для організації та проведення своєчасного оповіщення резервістів, військовозобов’язаних постачальників техніки національної економіки про їх призов, збір та відправку під час мобілізації, в особливий період до пунктів збору. Андрій Ісаченко закликав довіряти і підтримувати ЗСУ, не поширювати дезінформацію, для інформування населення використовувати лише офіційні джерела.

Начальник відділу ЦНАП Лілія Терещенко наголосила старостам на важливість внесення даних до реєстру громади та особливості надання цифрових послуг діловодами на місцях, зокрема прийом документів на призначення субсидії.

Секретар міської ради Наталія Самойлова нагадала старостам, що до 1 квітня їм необхідно подати декларацію про доходи і запросила на 17 лютого на засідання виконкому.

На завершення наради перший заступник міського голови Павло Мірошниченко поінформував присутніх проте, що Президент України підписав Указ про відзначення 16 лютого 2022 року Дня єднання. У цей день буде необхідно підняти Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах і виконати о 10.00 Державний Гімн України.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради