» » НА НАРАДІ ЗІ СТАРОСТАМИ

НА НАРАДІ ЗІ СТАРОСТАМИ

Відбулася нарада зі старостами, яку провів міський голова Олександр Медведьов за участі своїх заступників, секретаря міської ради Наталії Самойлової, а також запрошених представників РЕМу та санепідемслужби. На зібранні обговорили ряд важливих питань життєдіяльності громади.

Старости порушили проблему впорядкування валки дерев та обрізки гілок в охоронній зоні ліній електромережі по населених пунктах Сновщини. Адже після проведених робіт електриками залишається купа гілок і повалених дерев на вулицях сіл.

Юрисконсульти Корюківськьго РЕМу Віктор Семирозум та Олександр Тройна нагадали присутнім, що у більшості випадків причиною аварійних знеструмлень повітряних ліній електропередачі (ЛЕП) є дерева, які ростуть в охоронних зонах цих ліній. Тому обрізання гілок дерев – один із найпростіших і найдієвіших способів забезпечити безперервну подачу електроенергії. Разом з тим вони наголосили на тому, що не можна садити дерева під ЛЕП, а господарям, у яких дерева вже ростуть на присадибних ділянках поблизу ліній електромереж, необхідно вчасно обрізати гілки. Якщо потрібно зрізати дерево поблизу ЛЕП на приватній території, то власник має звернутися на пізніше ніж за 10 днів до виконання робіт до РЕМу з відповідною заявою про знеструмлення мережі.

Щодо прибирання захаращень після обрізки гілок, то представники РЕМу, керівництво громади і старости дійшли згоди, що при виконанні робіт електриками наводити лад під ЛЕП будуть допомагати працівники з благоустрою старостатів, узгодивши попередньо усі організаційні питання..

На нараді виступив Анатолій Кошель, завідувач Сновським відділенням  Корюківського  міськрайонного відділу Державної установи «Чернігівський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ». Він поінформував присутніх, що у травні в 20 населених пунктах громади були відібрані 33 проби води з громадських колодязів. Результати аналізів показали, що у 6 випадках вода не відповідає нормам за мікробіологічними показниками (у селах Рогізки, В.Щимель, Петрівка та Ст. Рудня) і у 5 випадках – за хімічними показниками (Петрівка, Хотуничі та Чепелів). Міською радою будуть напрацьовані шляхи здійснення профілактичних  та дезінфікуючих робіт з очищення питної води.

Присутній на нараді інспектор з праці Валентин Сігута наголосив старостам про необхідність нагадати жителям сіл про сплату податків і зборів, зокрема земельного податку.

Заступник міського голови Сергій Силенок порушив перед старостами питання заготівлі дров для опалення адмінбудівель, а також наголосив про своєчасне упорядкування територій сіл, обкошування узбіч тощо. Старости у свою чергу передали у письмовому вигляді до міської ради список потреб з матеріально-технічного забезпечення старостів на поточний рік.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю