» » На першому пленарному засіданні першої сесії міської ради набули своїх повноважень міський голова та новообрані депутати, обрали секретаря міської ради, затвердили 19 старостинських округів та призначили 14 старост

На першому пленарному засіданні першої сесії міської ради набули своїх повноважень міський голова та новообрані депутати, обрали секретаря міської ради, затвердили 19 старостинських округів та призначили 14 старост

Сьогодні, 27 листопада,  відбулося перше пленарне засідання  першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання за участі заступників міського голови,  в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, представників  Холминської селищної ради , в.о. старост Сновської ОТГ, працівників структурних підрозділів міської ради та представників ЗМІ.

Розпочала його голова Сновської ТВК Ольга Зарецька, яка ознайомила присутніх з ходом та результатами перших виборів  25 жовтня 2020 року. Зокрема, вона зазначила, що у виборчих перегонах взяли участь 184 кандидати у депутати до міської ради, серед яких було обрано 26 депутатів від 8 політичних партій. Сьогодні вони склали присягу та набули своїх повноважень.

Другим питанням порядку денного сесії стало оголошення голови ТВК про обрання та реєстрацію Сновським міським головою Корюківського району Олександра Медведьова, який переміг на виборах з результатом 61,95%.

Ольга Зарецька привітала Олександра Медведьова та новообраний депутатський корпус, побажала їм плідної роботи на благо громади, а також висловила вдячність всім, хто допомагав комісії під час виборчого процесу.

Далі перше пленарне засіданні вів міський голова. Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування» він запропонував кандидатуру на посаду секретаря міської ради Наталію Самойлову, яка до цього працювала на цій посаді. Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови.

Також на сесії було прийнято рішення про внесення змін до назви Сновської міської ради Сновського району перейменувавши її відповідно до змін у законодавстві у Сновську міську раду Корюківського району, затверджено Положення про постійні комісії, Положення про старосту та Положення про старостинські округи. З метою належної організації депутатської діяльності було вирішено утворити 4 постійні комісії міської ради та обрати їх склад.

Перед розглядом питання про утворення старостинських округів у засіданні було оголошено перерву у зв’язку з тим, що надійшло звернення від жителів села Софіївка та Іванівка. За проєктом рішення передбачалося приєднати їх до  Тур`янського старостинського округу. Але, зважаючи на думку більшості людей, які проживають у зазначених селах, депутатами було вирішено приєднати Софіївку та Іванівку до Тихоновицького старостинського округу. На підтримку такого рішення виступила і депутат попередніх скликань, колишній сільський голова цих населених пунктів Олена Компанець.

Таким чиному у Сновській ОТГ утворено 19 старостинських округів: Великощимельський, Гірський, Єлінський, Жовідський, Займищанський, Кучинівський, Низківський, Новоборовицький, Новомлинський, Петрівський, Рогізківський, Смяцький, Сновський, Староборовицький, Старорудняський, Суничненський, Тихоновицький, Турянський та Хотуницький.

Розглянувши пропозицію Олександра Медведьова щодо  кандидатур на посаду старост у 14 старостатах, депутати міської ради вирішили голосувати за них поіменно та затвердили їх на посадах. У п’яти старостатах поки що залишилися вакантні місця.

Остатнім питанням порядку денного був розгляд звернення від підприємців громади, яке підписали понад 80 осіб. Вони просять депутатів звернутися з проханням до Верховної Ради щодо відтермінування або скасування рішення про введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з 1 січня 2021 року. Депутати міської ради вирішили підтримали зверненя.

На завершення першого пленарного засідання міський голова Олександр Медведьов подякував всім за роботу, побажав депутатам добропорядності, законослухняності та наснаги у майбутньому.

Друге пленарне засідання першої сесії Сновської міської ради 8 скликання призначено на 9  грудня 2020 року.

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи та

зв’язків з громадськістю Сновської міської ради