» » «На порозі Новий рік»

«На порозі Новий рік»

Саме під такою назвою 19 грудня, в День святого Миколая, відбулись святкові заходи присвячені традиційному відкриттю головної ялинки міста.

До присутніх з вітальним словом звернувся міський голова Олександр Медведьов.

     – Мирного неба над головою, спокою та злагоди в домівках, красивого і яскравого життя як наша новорічна ялинка, – побажав кожному Олександр Олександрович і подякував жителям села Тур’я за подаровану новорічну красуню.

Творчим колективом будинку культури під керівництвом начальниці відділу культури та туризму Наталії Добненко, народними аматорами, вихованцями театру моди і танцю Євгенії Гордюк та вихованцями дитячого зразкового вокального колективу «Світлячок» (керівник – Ольга Сенченко), а також учасники народного вокального ансамблю української пісні «Калина» під керівництвом Оксани Бондаревської  для присутніх було організована цікава та сповнена емоцій розважальна програма.

Пісні, танці та хороводи, яскраві новорічні вогники, сміх та веселощі наповнювали цього вечора площу нашого міста.

Хранителька Таємниць, казкова кицька Тіна, Водяний, Баба Яга та інші казкові герої супроводжували сьогодні глядачів дорогою пошуку Чарівної скриньки для Святого Миколая.

Найбільш активними учасниками заходу, як завжди, була малеча. Діти з великим захопленням приймали участь в хороводах, танцях, руханці на свіжому повітрі.

По завершенню свята чимало дітей та дорослих залишилося милуватися ялинкою, зробити святкові передноворічні фото, а можливо комусь просто не хотілось покидати місце позитивної атмосфери та гарного настрою, яким завершується сьогоднішній день.

 

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи