» » На позачерговому засіданні виконкому

На позачерговому засіданні виконкому

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету міської ради під головуванням міського голови Олександра Медведьова. Скликане воно було через необхідність надати згоду Чернігівській ОВА на централізоване перерахування субвенції на погашення заборгованості з різниці в тарифах, що підлягає врегулюванню відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств центрального водопостачання та водовідведення».

Враховуючи, що під час діє воєнного стану тарифи не підвищуються і враховуючи максимальні стислі строки для виконання всіх заходів члени виконкому одноголосно підтримали проєкт рішення про перерахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам без розподілу місцевому бюджету у 2022 році.

На закінчення засідання міський голова та керуючий справами (секретар) виконкому Володимир Карпенко привітали всіх присутніх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами і подякували за плідну роботу протягом року.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради