» » На позачерговому засідання виконавчого комітету прийнято фінансові плани медичних підприємств та надано згоду на централізоване перерахування субсидії

На позачерговому засідання виконавчого комітету прийнято фінансові плани медичних підприємств та надано згоду на централізоване перерахування субсидії

Позачергове засідання виконавчого комітету, яке відбулося 22 грудня, провів міський голова Олександр Медведьов. Члени виконкому надали згоду на централізоване перерахування субвенції, яка надавалася у 2021 році з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості різниці в тарифах, що підлягає урегулюванню заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій відповідно до законодавства.

Наступними питаннями порядку денного були затвердження фінансових планів комунальних некомерційних підприємств медицини на 2022 рік.

Генеральний директор КНП «Сновська ЦРЛ» Ірина Якубовська поінформувала присутніх, що у закладі функціонує 7 стаціонарних відділень на 143 ліжка та поліклінічне відділення на 330 відвідувань на зміну. Кількість штатних посад лікарні становить 241,75 одиниць, в т.ч. 49,5 од. – лікарі, 102 – середній медперсонал, 51 – молодший медперсонал та 39,25 од. – інший персонал. На наступний рік на функціонування закладу передбачено 48,2 млн грн, в т.ч. 33,8 млн грн планується отримати від Національної служби здоров’я України (НСЖУ), з якою закладом укладено договори, 13,6 млн грн  – з місцевого бюджету за Програмою підтримки та розвитку вторинної медичної допомоги, 800 тис. грн – від оренди майна, платних послуг тощо. Як зазначила доповідач, планується з 200 до 400 тис. грн збільшити видатки на харчування пацієнтів лікарні, закласти 2 млн грн на медикаменти та витратні матеріали.  А левова частка річного бюджету лікарні  у розмірі майже 90% буде витрачена на заробітну плату медикам.

Генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Шарпан інформуючи членів виконкому про фінансовий план на наступний рік доповіла, що персоналом закладу  місті та селах громади обслуговується  18 126 дорослого населення та 3 777 дитячого населення.  У первинній ланці медицини налічується  107,5 штатних  одиниць, в т.ч 16 лікарів та 56 медсестер. Прикро, але в наступному році доведеться перевести деяких сільських фельдшерів на півставки, де на території дії ФП проживає менше 300 чоловік. (До речі, за нормативами держави фельдшерських пунктів взагалі не має бути там, де проживає менше 500 осіб. Щоб їх не закривати міською радою прийнята і діє Програма підтримки первинної медичної допомоги, якою передбачено  дофінансування ФП з міського бюджету сільських)

Бюджет ЦПМД  на 2022 рік орієнтовно складатиме 13,4 млн грн, з них понад 10 млн піде на заробітну плату.  Від НСЖУ в рамках укладених договорів планується отримати  7,7 млн грн, з місцевого бюджету на первинну ланку за Програмою підтримки медицини передбачено 3,8 млн грн, ще 0,5 млн грн – за цільовою програмою.

Обом медичним підприємствам  міської ради протягом року будуть відшкодовуватися енергоносії, а  за наявності додаткових коштів буде придбано нове медичне обладнання.

На завершення засідання члени виконкому погодили перелік об’єктів  та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення та котрі були засуджені до громадських робіт.

З усіма прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному веб-саті Сновської міської ради у рубриці «Нормативні документи».

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю