» » На робочій зустрічі з народним депутатом України Максимом Зуєвим

На робочій зустрічі з народним депутатом України Максимом Зуєвим

Міський голова Олександр Медведьов разом з депутатом міської ради від «Слуги народу» Володимиром Карпенком, головами Корюківської та Холминської територіальних громад та депутатом обласної ради Олександром Левицьким  взяли участь у робочій зустрічі з нардепом України по округ №207 Максимом Зуєвим, яка відбулася в Корюківці.

Однією з пріоритетних галузей, якій наразі приділяється особлива увага, є медицина. Тому за поданням пропозицій народного депутата  України, до міського бюджету Корюківки надійшла державна субвенція в розмірі 10 млн.грн. Кошти спрямуються на потреби районної лікарні для придбання апарату ШВЛ, автоклава, дефібриляторів, дозаторів лікувальних речовин та рентгенівської мамографічної системи. Це дозволить значно покращити медичні послуги жителям всього Корюківського району (до якого наразі входять колишній Сновський, Корюківський, Сосницький, частина Менського  району), особливо – щодо лікування коронавірусу та діагностики онкозахворювань.

Присутніми на зустрічі була також розглянута перспектива продовження ремонту автомобільної дороги Р-83 на ділянці Семенівка –Холми-Корюківка – Сновськ. У перспективі розглядається питання передачі цієї дороги у власність держави.

Щодо дороги на Єліно, то в цьому році планується зробити частковий її  ремонт.

На зустрічі  голови громад озвучили проблемні питання, які існують у громадах та висловили народному депутату пропозиції  щодо їх вирішення.