» » На сесії депутати прийняли звернення до Президента щодо відміни рішень про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг, затвердили старосту Рогізківського старостату та прийняли ряд Програм

На сесії депутати прийняли звернення до Президента щодо відміни рішень про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг, затвердили старосту Рогізківського старостату та прийняли ряд Програм

Злагоджено і конструктивно пройшло  засідання чергової третьої сесії міської ради восьмого скликання під головуванням міського голови Олександра Медведьова. Участь у ній взяли депутат обласної ради Юрій Музика, секретар міської ради Наталія Самойлова, заступники міського голови.

Депутати на порядку денному розглянули 41 питання, які стосувалися життєдіяльності громади, і прийняли одноголосно відповідні рішення.

Зокрема, з метою належної реалізації державної політики з питань соціального захисту дітей і запобігання дитячій  бездоглядності та безпритульності створено Службу у справах дітей, структурний підрозділ Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради зі статусом юридичної особи.

За поданням міського голови депутати затвердили Юрія Мірошниченка на посаду старости Рогізківського старостинського округу. До призначення на посаду він працював завідувачем сектору надання адмінпослуг Сновської міської ради.

На засіданні було прийнято ряд Програм, які фінансуватимуться за рахунок коштів місцевого бюджету: Програму забезпечення розроблення містобудівної документації, Програму забезпечення пожежної безпеки на території Сновської міської територіальної громади на 2021-2025 роки, надання безоплатної правової допомоги населенню громади  та Програма «Безпечне місто та профілактика правопорушень на 2021 рік», в рамках якої передбачається створення єдиної системи відеоспостереження за містом, що  зможе покращити криміногенну ситуацію у громаді і сприяти розкриттю злочинів.

Депутати погодили зміну юридичної адреси Сновської міської ради з вул.Банкова,5 м.Сновськ на вул.Незалежності,19 м. Сновськ. Нагадаємо, що з початку року у приміщенні по вул.Банковій,5 працює Центр надання адміністративних послуг.

Також у зв’язку з ліквідацією Сновського району і утворенням Корюківського депутатами прийнято ряд рішень про перейменування структурних підрозділів міської ради.

На баланс КНП «Сновський ЦПМД» передано будівлю колишнього Гвоздиківського сільського клубу з метою розміщення там фельдшерського пункту.

За пропозицією робочої групи з питань Бюджету участі депутатами на сесії було внесено зміни до Цільової програми «Громадське бюджетування в Сновській міській територіальній громаді на 2019-2022 роки», а саме: загальну сума коштів на Громадський бюджет розподілити порівну на реалізацію проєктів на території міста Сновськ та на території старостинських округів, голосування проходитиме як онлайн так і персонально із заповненням бланка.

Зважаючи на ситуацію, що склалася в країні з тарифами на комунальні послуги, депутати міської ради вирішили направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг України, щодо відміни рішень про зростання цін на оплату житлово-комунальних послуг для населення. Це рішення депутатів міської ради підтримав і депутат обласної ради Юрій Музика.

Депутат  міської ради Павло Солодовник озвучив перед колегами свій депутатський запит щодо створення тимчасової комісії з вивчення ситуації  щодо пожежної безпеки на території Кучинівського старостинського округу та розглянути можливість створення у Кучинівці пожежного депо. Пропозицію підтримали одноголосно.

Майже половина питань на сесії були земельні. Всі вони також були прийняті без заперечень.

Приємним моментом на сесії було вітання депутату міської ради Ірині Якубовській з нагоди дня її народження.

Відеозапис сесійного засідання 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи  та зв`язків з громадськістю Сновської міської ради